Renata Pałys

Przygotowania do premiery. Wkrótce “Audiencja III czyli Raj Eskimosów”

Home  >>  Kariera  >>  Przygotowania do premiery. Wkrótce “Audiencja III czyli Raj Eskimosów”

Przygotowania do premiery. Wkrótce “Audiencja III czyli Raj Eskimosów”

On 15 września, 2015, Posted by , In Kariera, By ,, , With Możliwość komentowania Przygotowania do premiery. Wkrótce “Audiencja III czyli Raj Eskimosów” została wyłączona

“Audiencja III” to spektakl, który zrealizowałam by świętować 35-lecie pracy artystycznej, mojej i Maćka Tomaszewskiego. Pomyślałam, że wielką frajdą byłoby takie wspólne świętowanie z publicznością, z której życzliwością ja i Maciek spotykamy się na co dzień – Maciek gra w serialu “Pierwsza Miłość” a ja w serialu “Świat Według Kiepskich”.

Projekt był realizowany z moich prywatnych środków oraz wsparcia jakiego udzielili mi znajomi oraz internauci, za co bardzo dziękuję.

Premiera odbyła się 20 listopada 2015 roku w Jeleniej Górze dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Piotra Jędrzejasa. W Jeleniej Górze, bo tam zaczynaliśmy. Ale spektakl chcemy grać na terenie całego kraju, tam gdzie będziecie chcieli nas zobaczyć. “Audiencja III” dlatego, że to bardzo dobry tekst Bogusława Schaeffera. Ludzie chcą się bawić a my zapewnimy rozrywkę na najwyższym poziomie, przygodę intelektualną, ale przede wszystkim dużo śmiechu.

A na próbach… Różnie to bywa, raz my płaczemy, raz reżyser.

Na zdjęciach: Wojtek Ziemiański, Maciek Tomaszewski no i ja…

Zdjęcia oczywiście Michał Szumiński.

https://www.kulturahula.pl/projekt_bogusaw-schaeffer-audiencja-iii-spektakl

Taka jest strona Kultura Hula (link powyżej), można nas wesprzeć nie tylko moralnie ale też finansowo. Cenne jest każde 10 zł.

 

Udostępnij proszę w mediach społecznościowych
Comments are closed.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Spodobała Ci się moja strona? Udostępnij ją proszę